Makaslı Çatı Merdiveni; Ürün tavana monte edilerek kullanılmaktadır. Kapak kapatıldığında merdiven kısmı tavan boşluğunuzda kalarak yerden tasarruf sağlamaktadır. Çatı merdiveninin kapağı üzerinde bulunan kilide kutu içerisinden çıkan aparat ile ulaşabilirsiniz. Kilit bu aparat ile çevrildiğinde çatı merdiveninin kapağı aşağı doğru açılmaktadır. Ürünün üzerinde bulunan yaylar vasıtasıyla kapağı elinizle yavaşça aşağı doğru indirebilirsiniz. Daha sonra merdivenleri, makaslı sistemi sayesinde kolayca yere doğru açabilirsiniz.

Makaslı Çatı Merdivenleri

Makaslı Çatı Merdiveni

Kullanımları kolay, rahat ve güvenlidir. Üretim esnasındaki devamlı testler sayesinde hassas işleme. Garantilenmiş merdiven stabilitesi, yüksek taşıma kapasitesine rağmen kolay kullanım. Bu model, çatı zemininde açılma alanı gerektirmez.

Fakro Lsf Makaslı Çatı Merdiveni Modeli ve Ölçüleri

Makaslı-Çatı-Merdiven-Ankara

Makaslı-Çatı-Merdiven-Fiyatları

Aytürk mimarlık olarak biz almanyadan ithal ettiğimiz yüksek kalitede çatı tipi çıkış merdivenleri satış ve montaj hizmeti sunmaktayız. Aşağı tamamen yaylanma, makas paketi ve montaj yeri kapağı ağırlık eşitlemesi sayesinde kolay kullanım. Gizlenmiş kapak menteşeleri.

1

2

3

4

Makaslı çatı merdivenleri her durum için en uygun çözümdür. Zengin standart ölçülerde ve verilen ölçüye göre üretim mevcuttur.

Teleskopik çatı merdivenleri sipariş ve daha fazlası için; 0216 498 89 81

Kaynak:

En ucuz çatı merdiveni sitesi.
En uygun çatı penceresi sitesi.

Bir önceki yazımız olan Kapaklı Çatı Merdiveni başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.