Elektrikli Çatı Merdiveni; Alman teknolojisini, yaratıcı ve mucit ruhuyla birleştiren Frank AG, Alüminyum Akordeon merdivenlerini 1955 yılında üreterek pazara yepyeni bir açılım sundu ve her yıl geliştirdiği ürünlerle de buna devam ediyor.

Elektrikli Çatı Merdiven Modelleri;

Elektrikli Çatı Merdivenleri

Çatı Merdiveni, Elektrikli Çatı Merdiveni

Maksimum müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışan ELEKTRO model alüminyum çatı merdiveniyle kaliteyi, konforu, estetiği ve teknolojiyi en üst sınıfta müşterilerine ulaştırıyor.

elektrikli_cati_merdiveni

Çatı merdiveni, sessiz çalışması, otomatik ve güvenlik stopları, acil durumlar için şarjlı bataryaları ve kolayca manüel kullanıma geçme özellikleriyle dikkat çekiyor. Pazarda tek olan bu özel ürün istenilen ölçülerde üretilebilmesi ve 4,50 m yüksekliğe çıkabilmesiyle de en özel ve zor projelerde çözüm yaratıyor. Tüm bölümleri pres-döküm alüminyumdan yapılan merdiven 200 kg taşıma kapasitesine sahip. Teleskopik korkuluğuyla güvenli çıkış sağlayan ELEKTRO, istenirse uzaktan kumanda ile de kontrol edilebiliyor. Alman DIN 4570 standartlarına uygun olan ve 5 yıl üretici firma garantisinde olan ELEKTRO çatı merdivenleri üstün teknolojisi ve kanıtlanmış kalitesiyle mükemmeli yakalıyor.

Elektrikli-Çatı-Merdiveni

İletişim; 0216 498 89 81

Kaynak:

En ucuz çatı merdiveni sitesi.
En uygun çatı penceresi sitesi.

Bir önceki yazımız olan Teras Çatı Merdiveni başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.