Fakro Ahşap Çatı Merdiveni; Montajı takiben katlanıp tavana kaldırılabilen merdiven yerden kazanç sağlamaktadır. LWK çatı katı merdiveni çamdan imal edilmiştir ve üç ya da dört kat katlanır bölümden oluşmaktadır. Şık bir şekilde hazırlanmış kapak ilave bir dekoratif cila gerektirmez. Çatı katı merdiveni dayanıklı ve işlevsel olup çatı katına kolay erişim sağlar.

Fakro Ahşap Çatı Merdivenleri

Çatı Merdiveni, Fakro Ahşap Çatı Merdiveni

Birinci sınıf çamdan imal edilmiş olup birbiri üzerine katlanabilen üç parçadan oluşuyor. Çatı arası mekanlarına basit ve güvenli geçiş yapmayı sağlıyor. Üzerinde montaj için bırakılmış özel delikler sayesinde ahşap üzerinde tahribat yapmadan montaj imkanı veriyor. Montajı tamamlandığında hiçbir dekoratif aksesuar veya tamamlayıcıya ihtiyaç duymayan bir kapağa sahip. Çatı merdiveni dayanıklı, fonksiyonel ve çatı arası mekanlarına geçiş kolaylığı sağlıyor. Güvenlik düzeyi üst seviyede. Sahip olduğu durdurma sistemleri sayesinde açılıp kapanma esnasında hiçbir tehlike arz etmiyor.

Fakro-Ahşap-Çatı-Merdiveni

Müşterilerimize tam bir tedarik sunuyoruz ve biz tedarik tüm ürünler paket servis uyacak ve biz tam garantisi uydurma hizmeti sunmak bizim ürün ve tesisatçıları çok eminiz olabilir. Bizim tesisatçıları ile çok iyi kalite emin olabilirsiniz. Bu hizmetin bir parçası olarak koşulların öncesinde ücretsiz kurulum sorun sağlamak için başlamadan herhangi bir iş için doğru olduğundan emin olmak için bir alan araştırması yürütmek. Tüm çalışmalar 15 yılı aşkın deneyime sahip bizim kendi nitelikli marangozlar tarafından yürütülmektedir.

AHSAP

Eğer terasınıza çatı penceresi arıyorsanız çatı penceresi kategorisini ziyaret edebilirsiniz.